Hakkımızda

kıbrıs, cyprus, tattoo, permanent, makeup, dövme, nigrum, papilio,

Nigrum Papilio Studio

Güzellik, estetik ve sanat daima iç içe olmuştur tarih boyunca da bu böyle süre gelmiştir. Yola sanat ile başlayıp bunu estetik ile birleştirip insanlara güzellik konusunda yepyeni bir görünüm sunmak amacıyla gerekli eğitim ve belgelerini almış olan Parmanent Makeup Artist (Kalıcı Makyaj Sanatçısı ) Uzmanımız Aysun Düşmez Can işini daima büyük bir sevgi ve özen ile sürdürmektedir. Bunun karşılığında ise yeni görünümlerinden memnun kocaman bir aile olarak sayımız günden güne artarak yolumuza başarılı bir şekilde devam etmekteyiz. Ve bu mutluluk Nigrum Papilio Studio ailesi olarak işimize mutlulukla ve şevkle sarılmamızı sağlamaktadır.

kıbrıs, cyprus, permanent, kalıcı, makyaj, aysun, düşmez

Aysun Düşmez Can

 

İstanbul doğumludur. Gerek özel hayatında, gerekse okul döneminde sanatın her dalı ile yakından ilgilenerek ayakkabı tasarımı, stilistlik, yağlı boya, guaj boya, toz pastel, suluboya, karakalem, ahşap yakma, ahşap maket ev tasarımı ve yapımı üzerine gerekli bütün eğitimlerini almıştır. Sonrasında çizimle de yakından ilgisi olan kalıcı makyaj, ipek kirpik, nail art, jel ve akrilik tırnak uygulaması üzerine de eğitimler ve belgelerini aldıktan sonra kendisi gibi dövme ve çizim sanatçısı olan eşi Aryen Sangha ile birlikte Kıbrıs, Girne'de kurdukları Nigrum Papilio Studio 'da tüm çalışmalarına hızla devam etmektedir. İlerleyen süreçte sıradaki hedefi Kıbrıs'da ve Yurt dışında sergiler açmak ve Kalıcı Makyaj konusunda marka olarak tüm dünyaya açılmaktır.
Kıbrıs, cyprus, tattoo, dövme, aryen, sangha

Aryen Sangha

                    Kıbrıs Güzelyurt doğumludur. Çocukluğundan beri çizime özel bir tutkusu vardır. Çizim ve dövme sanatına hayatını adayan Aryen, ilk stüdyosunu 2010 senesinde İzmir – Bozyaka semtinde açmıştır. İkinci stüdyosundan itibaren kişiye özel tasarımlar yapmaya başlamış ve şablon dövmeyi tamamen bırakmıştır. 2017 yılına kadar İzmir’in eğlence merkezi olan Alsancak’ta kendi stüdyosunda hizmet vermiş ve sayısız dövme ve çizim yaparak kendini geliştirmiştir. Bu süre zarfı içinde Avrupa’nın en iyi stüdyolarından teklifler almış fakat kararını Türkiye’de kalmaktan yana kullanmıştır. 2017 yılında kendisi gibi çizim sanatçısı olan eşi Aysun Düşmez Can ile birlikte Kıbrıs, Girne bölgesine yerleşmiştir. Halen Girne’de kendi Home stüdyosunda ( Nigrum Papilio Studio ) kişiye özel dövme çalışmalarına hızla devam etmektedir.